Jak zrobić przewrót w przód

Jest kilka rzeczy, które należy wziąć pod uwagę, gdy próbujemy nauczyć się robić front tuck. Po pierwsze, znajdź wygodne miejsce. Sala gimnastyczna z wyściełanymi matami będzie najlepszym miejscem do treningu. Jeśli nie masz dostępu do sali gimnastycznej, trenuj w pomieszczeniu wyłożonym dywanem lub na trawie na świeżym powietrzu. Najlepiej ćwiczyć podciąganie z przodu z dala od ścian, ponieważ można łatwo przewrócić się do przodu lub na bok.

Inną rzeczą, którą należy zrobić, jest upewnienie się, że dół koszulki jest podciągnięty pod spód. Koszula powinna być podwinięta z dala od ciała, tak aby dół nie był widoczny z przodu ani z boku. Po wykonaniu tej czynności można przystąpić do podwinięcia z przodu. Pamiętaj, aby ktoś towarzyszył Ci podczas wykonywania przewracania z przodu. Po wykonaniu przewrotu, zrób trzy lub cztery szybkie kroki do przodu. Podczas każdego kroku powinieneś zachować sprężystość i pochylić się do przodu. Ciężar koszuli powinien zmniejszać się w miarę jak wykonujesz przewrót w przód.

Przewrót w przód jest najbardziej uniwersalnym przewrotem. Wygląda dobrze przy prawie każdym rodzaju koszuli i dekolcie, a ponadto nie wymaga wiele czasu. Podwinięcie koszuli nada jej swobodny wygląd, przyciągając wzrok w kierunku talii. Można podwinąć całą przednią połowę koszuli lub tylko jeden jej róg. Wszystko zależy od preferencji i stylu. Chociaż taliowanie z przodu jest łatwym sposobem na nadanie koszuli eleganckiego wyglądu, będzie ono wyglądać nieco mniej elegancko, jeśli zdecydujesz się na bardziej obcisły przód.

Dobrym miejscem do ćwiczenia taliowania z przodu jest 8-calowa mata. Możesz wykonać kilka ćwiczeń z piłką lekarską lub trapezem. Jeśli wykonujesz to ćwiczenie bez nadzoru, pamiętaj, aby robić to z trenerem. Pamiętaj, że jeśli nie jesteś w obecności certyfikowanego trenera, bierzesz na siebie odpowiedzialność za wszelkie kontuzje. Dlatego ćwicz i ucz się wykonywania przewrotu w przód z zachowaniem ostrożności.

Jak już nauczysz się wykonywać przewrót w przód, jesteś gotowy, aby wykonać go publicznie. Nie powinieneś jednak wykonywać tego ruchu publicznie, ponieważ może to narazić Cię na kontuzję. Podczas wykonywania przewrotu w przód nie powinieneś również patrzeć w lewo lub w prawo. Posiadanie lustra może sprawić, że ta technika będzie trudniejsza. Podwinięcie z przodu to umiejętność, która może poprawić Twoje wyniki sportowe.

Podwinięcie francuskie pomoże Ci podkreślić talię i stworzyć efekt drapowania w dłuższej bluzce. Pomoże także zrównoważyć proporcje całego stroju. Podczas wykonywania taliowania francuskiego, T-shirt lub sweter powinien być wciągnięty nieco poza środek. Jedną ręką wsuń bluzkę na wybraną stronę, a drugą dopasuj resztę materiału.

Jeśli nosisz spodnie o asymetrycznym kroju, możesz zdecydować się na wsuwanie koszuli z przodu. Asymetryczne koszule bardziej wyeksponują Twoją talię. Jeżeli zdecydujesz się na koszulę z zakładką z przodu, pamiętaj, aby dobrać do niej spodnie z wysokim stanem. Obcisła koszula nie jest dobrym kandydatem do luźnego taliowania.

Podobne tematy

Total
0
Shares