Jak zrobić bransoletkę ze sznurków

Jak zrobić bransoletkę ze sznurków

Istnieje kilka metod na wykonanie bransoletki ze sznurków. Pierwszy sposób polega na zawiązaniu węzła do przodu. Sznurek, który idzie do przodu jest wiązany wokół sznurka, który idzie do tyłu. Środkowa nitka jest następnie wiązana wokół innej środkowej nitki, tworząc V. Powtórz ten proces z innymi nitkami.

Druga metoda polega na wykonaniu bransoletki w paski. Ten styl bransoletki jest wykonany z pięciu lub sześciu różnych pasm o kontrastującym kolorze. Pasma są rozdzielone według kolorów i związane razem w pożądanej kolejności. Podczas wiązania pasm, lewe pasmo powinno być związane z pozostałymi dwoma pasmami. Najdalej wysunięte na lewo pasmo bransoletki należy następnie związać z pozostałymi dwoma pasmami za pomocą podwójnego węzła do przodu.

Wykonując bransoletkę, należy użyć wysokiej jakości sznurka. Najlepszy sznurek jest wykonany z wysokiej jakości elastycznego, rozciągliwego tworzywa sztucznego. Sznurek powinien być wystarczająco szeroki, aby pomieścić koraliki. Jeśli koraliki są wykonane z kamieni szlachetnych, powinieneś użyć grubszego sznurka. Podobnie, jeśli używasz szklanych koralików, powinieneś użyć grubszego sznurka.

Podczas drugiego kroku należy włożyć koraliki do bransoletki. Za pomocą opuszka palca należy ściągnąć końce do siebie. Możesz również przypalić końce zapalniczką, aby je zabezpieczyć. Upewnij się, że używasz woskowanego sznurka, aby bransoletka gładko się ślizgała. Po zaciśnięciu węzła możesz zawiązać węzeł przesuwny, aby zakończyć bransoletkę.

Inna metoda robienia bransoletki przyjaźni polega na użyciu krosna. Jest to świetny sposób na zrobienie kolorowych bransoletek przyjaźni. Do zrobienia krosna możesz wykorzystać także przedmioty domowego użytku. Aby uzyskać prostą i niedrogą wersję, możesz odrysować brzeg szklanki do picia na kawałku kartonu i wyciąć go. Musisz się upewnić, że otwór jest wystarczająco duży, aby pomieścić wszystkie siedem kawałków sznurka.

Robiąc bransoletkę ze sznurków, należy pamiętać, że zawsze należy sprawdzić kolory i wybrać taki, który pasuje do innych kolorów w bransoletce. Jeśli nie jesteś pewna, możesz użyć schowka lub kawałka sznurka. Trzymając końce napięte, następnie spleć czerwone i niebieskie nitki. Gdy będziesz zadowolona z kolorów i wzoru, zrób końcowy węzeł.

Aby dodać więcej zainteresowania do swojej bransoletki, możesz również dodać więcej elementów i ozdób. Na przykład, możesz użyć wzoru, który zawiera rhinestone. To doda wyrafinowany dotyk do bransoletki i sprawi, że będzie wyglądać na dorosłą. Co więcej, możesz również użyć innego koloru dla splotów.

Podobne tematy

Total
0
Shares