Jak zrobić maseczkę na twarz w domu

Jak zrobić maseczkę na twarz w domu

Możesz zrobić maseczkę do twarzy w domu z kilku prostych składników. Najpierw oddziel białka jaj od żółtek. Następnie połącz je z dwiema łyżkami miodu. Nałóż tę mieszaninę na twarz i pozostaw na około 10 do 15 minut. Następnie zmyj ją ciepłą wodą. Możesz używać tej maski zawsze, gdy Twoja skóra staje się sucha lub swędzi.

Inną tanią metodą na stworzenie maseczki na twarz jest zrobienie jej z bandany lub szalika. Jeśli nie jesteś wygodny, aby bandana lub szalik, można kupić projekt online. Upewnij się, aby wybrać odpowiednią tkaninę do maski na twarz. Najlepszym materiałem jest 100 procentowa bawełna.

Inną łatwą metodą wykonania maski na twarz jest użycie gumki. Możesz użyć krawatów do włosów lub elastycznej opaski, aby zawiązać ją na głowie. Możesz również użyć cienkiego drutu lub drutu jubilerskiego, aby uformować maskę. Pamiętaj, aby trzymać gumkę mocno, aby nie spadła.

Stosowanie bananowej maseczki na twarz może pomóc Twojej skórze poczuć chłód i elastyczność. Może również pozostawić uczucie świeżości i rosy na twarzy. Możesz użyć tej samej maski, aby złuszczyć swoją twarz. Jeśli używasz maski bananowej, można również dodać kilka kapsułek witaminy E. Tylko upewnij się, aby użyć takiego, który zawiera 500 IU. Powinieneś zostawić go na co najmniej dziesięć do piętnastu minut przed zmyciem.

Inna maska na twarz, że można zrobić w domu jest jeden, który zawiera płatki owsiane. To może być stosowany do twarzy dwa razy w tygodniu na wspaniały wygląd cery. Następnie, można wymieszać go z oliwą z oliwek lub miodem, aby uczynić go jeszcze bardziej skuteczne. Kiedy już wszystko dobrze wymieszasz, nałóż go na twarz i pozostaw na 15 minut.

Inną metodą wykonania maseczki na twarz jest zszycie ze sobą dwóch kawałków tkaniny. Jest to łatwy sposób na wzmocnienie zamkniętej strony maski. Aby zszyć dwa kawałki tkaniny razem, umieść prawe strony razem i wyrównaj surowe krawędzie. Użyj prostej szpilki, aby zaznaczyć zagięcia. Jeśli Twoja maska ma mały otwór, możesz przyszyć wokół niego 1/4″ szew, aby utrzymać go w zamknięciu.

Do wykonania maski na twarz możesz również użyć różnych materiałów. Jedna z metod polega na użyciu koszulki, która jest bardzo powszechna i tania. Maska na twarz z koszulki może być wykonana przy użyciu tej techniki. Po pierwsze, należy umyć twarz ciepłą wodą. Następnie należy osuszyć twarz. Następnie można zastosować swoją maskę. Niech to siedzieć przez około 15 minut. Po tym czasie należy nawilżyć twarz.

Inną metodą wykonania maseczki na twarz jest użycie składników z Twojej kuchni. Niektóre z tych naturalnych składników są korzystne dla Twojej skóry. Mają one właściwości, które mogą pomóc w walce z trądzikiem, podczas gdy inne mogą łagodzić stan zapalny skóry.

Podobne tematy

Total
0
Shares