Jak zrobić ozdobne pudełko z kartonu

Jak zrobić ozdobne pudełko z kartonu

Jeśli masz puste pudełko kartonowe leżące w pobliżu, możesz przekształcić je w ozdobne pudełko, które będzie pasować do twojego wystroju. Możesz go użyć do przechowywania zabawek lub koców, a nawet do wyświetlania swoich dzieł sztuki. To także świetny prezent!

1. Cardboard Box with Burlap Fabric Wrapping

Pierwszym krokiem do wykonania ozdobnego pudełka z kartonu jest pokrycie jego zewnętrznej części. Możesz użyć burlap, lub możesz również użyć tkaniny, która ma projekt na nim jak kwiat lub wzór. Będziesz chciał wybrać materiał, który ma wystarczająco dużo wytrzymałości, aby utrzymać pudełko od wypaczenia. Możesz również rozważyć klej w sprayu do tkaniny. Jest to świetna opcja, ponieważ jest nietoksyczny i szybko schnie.

2. Dekoracyjne wycinanki z kartonu

Jednym z najlepszych sposobów na dodanie elementu kaprysu do Twojego pudełka dekoracyjnego jest wydrukowanie wycinanek z kartonu. Są one łatwe do stworzenia i mogą być świetnym sposobem na udekorowanie pudełka. Możesz wydrukować projekty z Internetu i wyciąć je nożyczkami lub użyć maszyny do wycinania, takiej jak Silhouette lub Cricut.

3. ramka X z dwóch pudełek falistych

Jeśli potrzebujesz stworzyć pudełko, które jest solidne pod każdym kątem, możesz zrobić ramkę X z dwóch pudełek falistych. Upewnij się tylko, że ramy X są równej długości, a górne i dolne klapy są wyrównane.

4. DIY Żyrandol z pudełka kartonowego

Jeśli szukasz sposobu na rozjaśnienie swojego domu dodatkowym oświetleniem, ten żyrandol jest świetnym wyborem. To prosty projekt, który będzie wyglądał świetnie w każdym pomieszczeniu. Możesz nawet umieścić światła LED wewnątrz, jeśli wolisz.

5. Decorative Deer Head from a Cardboard Box

Jeśli mężczyzna w Twoim życiu jest myśliwym, to jest to zabawny i unikalny pomysł na jego ścianę! To prosty projekt, który wykorzystuje stary karton i trochę farby. Jest to również zabawny projekt do zrobienia z dziećmi, zbyt!

6. Dekoracyjne numery z kartonu

Jeśli drzwi Twojego mieszkania potrzebują trochę uwagi, możesz zrobić te urocze numery ze starego kartonu. Są one zabawnym dodatkiem do frontu Twojego domu, a ich wykonanie nie kosztuje wiele pieniędzy!

7. ozdobne skórzane uchwyty z kartonu

Innym sposobem na dodanie elementu stylu do Twojego ozdobnego kartonu jest dołączenie kilku skórzanych uchwytów. Jest to świetny sposób, aby dodać trochę osobowości do swojego pudełka i może to być dobre miejsce do przechowywania kluczy lub innych małych przedmiotów, gdy nie są używane.

8. Dekoracyjne pudełko na zabawki z drewna

Jeśli jesteś fanem wystroju w stylu wiejskim lub nadmorskim, możesz pokochać to dekoracyjne pudełko na zabawki z drewna. To świetny sposób na trzymanie wszystkich zabawek w jednym miejscu bez zajmowania zbyt wiele miejsca w domu.

Podobne tematy

Total
0
Shares