Jak zrobić meble dla lalek Barbie

Jak zrobić meble dla lalek Barbie

Jeśli szukasz łatwego i zabawnego sposobu na nawiązanie więzi ze swoim maluchem, dlaczego nie zrobić własnych mebli Barbie? Możesz użyć materiałów z okolic domu lub kupić meble do domku dla lalek w lokalnym sklepie rzemieślniczym. Używając odrobiny wyobraźni, możesz mieć wiele radości z tworzenia własnego domku dla lalek.

Najlepszą częścią jest to, że zaoszczędzisz mnóstwo na swoim projekcie do-it-yourself. Nie wspominając o tym, że jest to świetna zabawa zarówno dla Ciebie, jak i Twojej córki. Używanie różnych materiałów pozwoli Ci mieć mnóstwo ciekawych i unikalnych mebli w Twoim domu. Używanie odpowiednich materiałów pomoże zapewnić, że budujesz domek dla lalek, który będzie trwał i wytrzyma próbę czasu.

Istnieje kilka pułapek, jeśli chodzi o tworzenie własnych miniaturowych mebli. Po pierwsze, użyty materiał może nie być zbyt wytrzymały. Jednak odrobina wzmocnienia może przejść długą drogę. Aby to zrobić, możesz owinąć kawałek tektury w folię aluminiową. Inną alternatywą jest dzierganie fotela. Można to osiągnąć przy pomocy kilku prostych materiałów, w tym pary igieł do dziergania.

Jeden z najbardziej imponujących projektów mebli DIY Barbie został wykonany przez małą rodzinę w Wisconsin. Wzięli stary drewniany sześcian i przekształcili go w dom stylizowany na Barbie. Podczas gdy rzeczywista konstrukcja jest dziełem sztuki, dekoracje wnętrza są zaskakująco imponujące.

Niektóre z ich kreacji obejmują lampę stołową, wiszący drążek na ubrania i zestaw mebli zewnętrznych. Ich pomysłowo wyglądające meble składają się w rzeczywistości z wielu zwykłych przedmiotów, takich jak korek od wina czy skrawki tkanin. Zgodnie z tematem, wpleciono również kilka zabawnych akcentów, takich jak dywanik i parasol.

Nie jest tajemnicą, że Barbie jest jedną z najpopularniejszych lalek na rynku. Ponieważ są one tak popularne, na rynku można znaleźć mnóstwo akcesoriów do domku dla lalek. Nawet jeśli nie jesteś typem crafty, można znaleźć asortyment zestawów, które pozwolą Ci stworzyć kompletny domek dla lalek na własną rękę. Wystarczy sprawdzić w lokalnym sklepie rzemieślniczym, a nawet w szafkach kuchennych. Na przykład, możesz użyć papieru do pakowania prezentów, aby ozdobić ściany i podłogi swojego domu zabaw inspirowanego przez Barbie. Lub, jeśli masz dziecko, które jest do malowania, można rozważyć umieszczenie razem Barbie studio sztuki playset.

Przy odrobinie wysiłku, możesz mieć świetnie wyglądający domek dla lalek z najseksowniejszymi meblami za mniej niż sto dolarów. W zależności od budżetu, możesz być w stanie znaleźć wszystkie potrzebne materiały w lokalnym sklepie dla hobbystów lub rzemieślników. Tak więc, jeśli czujesz się kreatywny i nie jesteś całkiem na wyzwanie tworzenia własnych mebli, spróbuj przeglądać online, aby zobaczyć, co jest dostępne. Upewnij się, że szukasz bardziej opłacalnych opcji, takich jak papier z recyklingu, tkanina i skóra.

Podobne tematy

Total
0
Shares