Jak zrobić kolorową tarczę w Minecrafcie

Jeśli szukałeś sposobu na spersonalizowanie swojej postaci w Minecraft, to trafiłeś we właściwe miejsce. Tutaj dowiesz się jak zrobić kolorową tarczę. Po pierwsze, musisz stworzyć sztandar. Można to zrobić za pomocą środkowego gniazda craftingu. Po zdobyciu sztandaru, umieść go obok tarczy. Tarcza będzie teraz pasować do koloru sztandaru. Jeśli chcesz, możesz nawet zmieszać tarczę z inną skórą lub sztandarem.

Następnie musisz stworzyć drewnianą tarczę. Po pierwsze, potrzebujesz drewnianych desek. W dolnym rzędzie umieść jedną drewnianą deskę na środkowej komórce. Na niej połóż drewnianą deskę i umieść pod nią patyk. Teraz dodaj dwie kolejne drewniane deski do dwóch pozostałych szczelin. Następnie użyj krosna, aby narysować wzory na tarczy.

Możesz też dodać do tarczy specjalne wzory. W tym celu potrzebne będą specjalne elementy wzoru na tarczy. Do wyboru są wzory kwiatów, pnączy, czaszek, kuli ziemskiej i murów polnych. Aby uzyskać agresywny wygląd tarczy, możesz użyć twarzy smoka Endera. Te twarze są przerażające i sprawią, że będziesz wydawał się bardziej przerażającym przeciwnikiem. Musisz stworzyć wzór, który będzie przypominał twarz smoka Endera.

Przy tworzeniu tarczy możesz wykorzystać zasoby znalezione w skrzyniach lub kupić je od kupców w miastach i wioskach. Tarcze można umieścić na pasku narzędzi, ale najlepiej nosić je w wyłączonej ręce, aby móc używać innych przedmiotów, jednocześnie chroniąc się. Tarcze można także łączyć z innymi przedmiotami, takimi jak zbroja czy jedzenie. Sposób, w jaki ich używasz, zależy od wersji Minecrafta, w którą grasz.

Poza podstawową tarczą, możesz także dostosować swoją tarczę, tworząc sztandar z drewna i rudy żelaza. Kłody drewna można łatwo uzyskać, rozbijając kłody w siatce do craftingu. Zawsze pamiętaj, aby zrobić ich więcej, niż będziesz potrzebował. Sztabki żelaza można uzyskać, wydobywając surową rudę lub gotując ją. Następnie możesz umieścić tarczę w ekwipunku.

Po zdobyciu sztandaru możesz umieścić tarczę w gnieździe na tarczę w ekwipunku postaci. Znajduje się ono po przeciwnej stronie niż miejsce na buty. Tarczę zauważysz w lewej ręce i w polu widzenia. Jeśli chcesz ją zmienić, możesz ją usunąć, korzystając ze slotu na tarczę i zastępując ją nową. Nie wymaga to wiele wysiłku, ale jest wygodniejsze niż używanie za każdym razem innej tarczy.

Możesz stworzyć kolorową tarczę, używając różnych przedmiotów w grze. Możesz utworzyć wzór muru, umieszczając sztandar, barwnik lub pnącze. Następnie możesz połączyć te przedmioty, aby stworzyć niepowtarzalny wzór. Możesz stworzyć proste obramowanie lub bardziej atrakcyjne obramowanie. Innym sposobem na stworzenie kolorowej tarczy jest umieszczenie barwnika w rogu ekranu craftingu. W ten sposób zabarwisz róg tarczy. Aby uzyskać więcej opcji, możesz tworzyć wzory w szewrony i piły, przesuwając wzór dookoła.

Podobne tematy

Total
0
Shares