Jak zrobić kolaż ze zdjęć w telefonie

Jeśli zastanawiasz się, jak zrobić kolaż ze zdjęć w telefonie, to nie jesteś sam. Nie jesteś jedyną osobą, która chce zapisać zdjęcia w telefonie na później, więc dlaczego nie zrobić kolażu ze zdjęć w telefonie? Niezależnie od tego, czy zajmujesz się cyfrowym scrapbookingiem, czy po prostu chcesz uporządkować swoje zdjęcia, możesz to łatwo zrobić za pomocą iPhone’a. Wystarczy wykonać poniższe kroki, aby utworzyć kolaż fotograficzny w telefonie!

W sklepie z aplikacjami jest dostępnych wiele bezpłatnych aplikacji do tworzenia kolaży. Wypróbuj Adobe Spark Post, aplikację do edycji zdjęć, która zawiera mnóstwo wzorów. Ta aplikacja eliminuje stres związany z próbą wymyślenia projektu kolażu, ponieważ oferuje tysiące bezpłatnych ilustracji i zdjęć stockowych. Zmienia także rozmiar kolaży, aby pasowały do różnych sieci społecznościowych, w tym Facebooka i Twiera. Aplikacja jest bezpłatna, ale aby korzystać z płatnych funkcji, należy dokonać zakupu w aplikacji.

Jeśli nie podoba Ci się wygląd konkretnego zdjęcia, możesz je usunąć. Możesz też zastąpić je innym zdjęciem. Wystarczy kliknąć ikonę Zastąp i wybrać nowe zdjęcie z Galerii. Możesz też całkowicie usunąć zdjęcie z kolażu. Po zakończeniu usuwania ramka ze zdjęciem zniknie. Proces ten jest całkowicie bezpłatny, a tworzenie kolażu ze zdjęć w telefonie to świetna zabawa!

Użycie aplikacji pozwoli Ci stworzyć kolaż ze zdjęć z telefonu. Następnie wybierz zdjęcia, których chcesz użyć, i zacznij projektować! Pamiętaj, że kolaż najlepiej sprawdza się, gdy masz w głowie jakiś motyw przewodni. Jeśli nie masz motywu, rozważ użycie zdjęć o tej samej tematyce lub kolorze. Powinny one ze sobą współgrać, aby uzyskać jak najlepszy ogólny wygląd. Możesz też użyć trybu czarno-białego kolażu, aby ukryć niedoskonałości zdjęć i wyeliminować kolory, które nie współgrają ze sobą. Gdy kolaż zdjęć jest już gotowy, możesz użyć narzędzia filtrów aplikacji, aby stworzyć bardziej jednolity schemat kolorów.

Po wybraniu kolorów kolażu możesz dodać tekst lub grafikę. Po wybraniu kolorów kolażu możesz zmienić kolory tekstu i tła. Możesz także dodać efekty lub animacje, aby uatrakcyjnić swój kolaż fotograficzny. Korzystając z aplikacji Canva, możesz stworzyć niepowtarzalny kolaż zdjęć, który doskonale nadaje się do mediów społecznościowych. Po utworzeniu kolażu możesz go udostępnić znajomym lub rodzinie.

Używanie aplikacji do tworzenia kolaży to doskonały sposób na porządkowanie zdjęć w telefonie iPhone. Ta aplikacja pozwala wybrać schemat kolorów i układ kolażu, a do tego jest łatwa w użyciu! Funkcja kolażu jest też dostępna w aplikacji Zdjęcia Google, którą można bezpłatnie i łatwo pobrać z App Store. Możesz nawet zrobić kolaż, używając zdjęć z rolki aparatu. Funkcja kolażu jest szczególnie przydatna do udostępniania na portalach społecznościowych, a aplikacje ułatwiają dzielenie się swoimi pięknymi dziełami.

Podobne tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane