5 sprawdzonych pomysłów na prezent z okazji Dnia Chłopaka

Już niedługo, bo na koniec września — dokładnie 30 wypada Dzień Chłopaka. Tego dnia warto obdarować bliskiego mężczyznę wyjątkowym podarunkiem. W tej roli najlepiej sprawdzą się prezenty w formie przeżyć. To nie tylko emocjonujące atrakcje, które na długo zapiszą się w pamięci, ale i upominki na każdą kieszeń. Co kupić mężczyźnie — bratu, ukochanemu, tacie, czy koledze z pracy? Zobacz 5 sprawdzonych pomysłów na prezent z okazji Dnia Chłopaka!

Jaki prezent na Dzień Chłopaka wybrać?

Zanim przedstawimy Ci nasze propozycje, zastanów się, jaka atrakcja sprawi najwięcej radości chłopakowi, którego chcesz obdarować. Przeżycie za kierownicą, w wodzie, w powietrzu, a może coś kreatywnego? Zadaj sobie kilka pytań, a odpowiedzi same pokierują Cię do odpowiedniej kategorii. Przede wszystkim weź pod uwagę preferencje dotyczące spędzania czasu wolnego i możliwości. W ten sposób nieco ograniczysz obszar poszukiwań. 

Prezent na Dzień Chłopaka powinien być przemyślany, szczególnie jeśli zależy Ci na czymś niezobowiązującym, co po prostu ma sprawić radość mężczyźnie. W serwisie Prezentmarzeń znajdziesz wiele uniwersalnych atrakcji, niezależnie od tego, czy szukasz prezentu dla swojego chłopaka, kolegi czy kogoś z rodziny. Wielu z nich ucieszy atrakcja z kategorii za kierownicą, wśród których największą popularnością cieszą się przejazdy superautami, jazda typu off road oraz militarne przejażdżki. 

Nie mniej popularne są sporty wodne, różnego rodzaju loty i atrakcje z dziedziny kulinariów i degustacji. Szukając prezentu na Dzień Chłopaka, weź też pod uwagę kreatywne propozycje, które rozwiną jego pasje i pomogą odkryć nowe hobby. Jeśli już wiesz, czym kierować się podczas wyboru niespodzianki, to teraz poznaj 5 sprawdzonych pomysłów na prezent z okazji Dnia Chłopaka, które otrzymasz we wspomnianym serwisie prezentowym.

Motoryzacyjny prezent na Dzień Chłopaka

W kategorii za kierownicą popularne są nie tylko przejazdy Lamborghini, Ferrari czy autami rajdowymi. Jeśli szukasz drobnego upominku na Dzień Chłopaka, weź pod uwagę voucher na gokarty. To pełna motoryzacyjnych emocji rozrywka, uwielbiana przez panów niezależnie od ich wieku. Zanim obdarowany usiądzie za kierownicą gokartu, przejdzie krótkie szkolenie z obsługi pojazdu, sygnalizacji na torze i obowiązujących zasad bezpieczeństwa.

A może bliski Ci mężczyzna jest fanem off roadu? Podaruj mu jazdę OFF ROAD, w której również możesz wziąć udział! To przejażdżka za kierownicą terenówki przystosowanej do najcięższych warunków. Po drodze czekają na Was rozmaite przeszkody, takie jak zjazdy, podjazdy, piaszczyste wzniesienia, po nawierzchni pełnej błota, kolein, czasem kamieni czy torfowisk. 

W trakcie realizacji atrakcji będzie Wam towarzyszył instruktor, który podzieli się swoją wiedzą.

Wyjście na strzelnicę

Voucher na strzelnicę to świetny pomysł na prezent dla każdego chłopaka. Zajęcia z nauki strzelania dostarczą obdarowanemu praktycznej wiedzy i umiejętności i będą okazją do dobrej zabawy z dużą dawką adrenaliny. Podczas realizacji nad bezpieczeństwem będzie czuwał doświadczony instruktor.

Prezent na Dzień Chłopaka ze świata kulinariów i degustacji

Wyjście do restauracji czy kawiarni w oczach mężczyzny nie zawsze jest tak atrakcyjne, jak spędzenie czasu w dobrym pubie. Z tego powodu dużą popularnością na prezent na Dzień Chłopaka cieszy się kurs degustacji piwa. Podczas niego obdarowany posiądzie wiedzę teoretyczną na temat piwa i jego produkcji oraz dokona oceny kilku gatunków tego trunku.

Lot widokowy samolotem na Dzień Chłopaka

Tak jak wspominaliśmy, atrakcje w powietrzu należą do jednej z TOPkategorii wśród prezentów dla niego. Podaruj bliskiemu Ci chłopakowi lot samolotem ultralekkim, który pozwoli mu podziwiać znane okolice z lotu ptaka. A może zawsze marzył zobaczyć z tej perspektywy jakieś inne miasto i jego okolice?

Poniżej zamieszczamy listę wspomnianych 5 sprawdzonych pomysłów na prezent z okazji Dnia Chłopaka:

  1. Jazda gokartem
  2. Jazda off road
  3. Strzelanie na strzelnicy
  4. Kurs degustacji piwa
  5. Lot widokowy samolotem
Podobne tematy
Total
0
Shares