3 powody, dla których warto wybrać koronkową bieliznę ślubną

Wedding dream planowałaś od najmłodszych lat, jednak lawina przygotowań na dobre ruszyła wówczas, gdy na palcu pojawił się pierścionek zaręczynowy? W natłoku obowiązków znajdź czas na wybór ślubnej stylizacji.

Zwłaszcza że istotne jest również to, czego goście nie zobaczą. Przeczytaj i sprawdź, dlaczego w tym dniu warto wybrać koronkową bieliznę ślubną.

Dlaczego wybór bielizny ślubnej ma znaczenie?

Bielizna ślubna jest równie ważna, co suknia. Pomimo że w trakcie przygotowań, uroczystości i towarzyszącego przyjęcia pozostaje niewidoczna, stanowi podstawę całej stylizacji. Prawidłowo dopasowana, decyduje o perfekcyjnym ułożeniu kreacji, zapewnia wysoki komfort i pełną swobodę ruchu, a w efekcie – niesamowicie podkręca pewność siebie. 

Jako przyszła Panna Młoda powinnaś pamiętać, że bieliznę ślubną warto zabrać ze sobą już na pierwszą przymiarkę sukni. Tylko wówczas będziesz mogła prawidłowo ocenić funkcjonalność zestawu, na jaki się zdecydowałaś i dokonać ewentualnych zmian. 

Czy koronkowa bielizna damska to właściwy wybór na ślub?

Wciąż zdarza się, że bielizna ślubna jest traktowana po macoszemu, a kolejne Panny Młode decydują się wyłącznie na funkcjonalne modele. W ofercie polskiej marki Obsessive nie bez powodu pojawiły się zmysłowe i subtelne propozycje koronkowej bielizny damskiej, utrzymanej w odcieniach klasycznej bieli. Jeśli wciąż wahasz się, czy warto się na nie zdecydować, poznaj 5 argumentów, które ostatecznie Cię przekonają.

  1. Koronkowa bielizna damska bezsprzecznie kojarzy się ze ślubem. Nic dziwnego – jest zmysłowa, kobieca i szalenie gustowna. Wśród białych kompletów na próżno szukać wulgarnych propozycji. Subtelne biustonosze, gorsety i pasy do pończoch wspierają poczucie pewności siebie, za drzwiami sypialni zaś  – kuszą i uwodzą. 
  2. Bielizna damska z koronki jest wygodna. Zmysłowe sploty są nie tylko efektowne – wykorzystane w obłędnych braletkach, setach łączących biustonosz lub gorset i stringi albo pończochach, miękko oplatają sylwetkę, podążając za ruchem ciała. 
  3. Koronkowa bielizna damska perfekcyjnie dopasowuje się do stylistyki ślubnej kreacji. Kolekcje marek bieliźnianych proponują obłędne komplety, utrzymane w różnorodnej estetyce, dzięki czemu stylizacja może być spójna. To ważne, tym bardziej że to, co masz na sobie, w dużej mierze decyduje o towarzyszącym Ci poczuciu pewności. 

Podobne tematy
Total
0
Shares